یکشنبه, 6 خرداد 1397

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • اداره پشتیبانی وخدمات اداری
    • رئیس اداره پشتیبانی وخدمات اداری : عزیز علی احمدی
    • کارشناس امورادری : علیرضا جوانمرد
  • اداره مالی وذیحسابی(معاونت منابع آب سیستان)
    • رئیس اداره مالی وذیحسابی : زهرا شهرکی
    • کارشناس مالی : حاجی رضا سرحدی
  • مدیریت مالی وپشتیبانی(معاونت منابع آب سیستان)
    • مدیرمالی وپشتیبانی : مریم ملاشاهی نجار
  • اداره بهره برداری ونگهداری ازمخازن چاه نیمه وشبکه های سیستان
    • رئیس اداره بهره برداری ونگهداری ازمخازن چاه نیمه وشبکه های سیستان : غلامرضا صوفی ضمیری
    • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازتاسیسات آبی : مهدی ملارضایی
    • کارشناس بهره برداری ازشبکه های آبیاری : علیرضا میرنژاد
  • اداره منابع آب شهرستان نیمروز
    • رئیس اداره منابع آب شهرستان نیمروز : شهریار رفعت
    • کارشناس منابع آب : علی کریمی فرد
  • اداره منابع آب شهرستان هامون
    • رئیس اداره منابع آب شهرستان هامون : امین سرگزی
    • کارشناس درآمدومشترکین : حسن مهاندوست
  • اداره منابع اب شهرستان هیرمند
    • رئیس اداره منابع آب شهرستان هیرمند : همایون رضایی کهخا
    • کارشناس منابع آب : حمید نوری
  • اداره منابع آب شهرستان زهک
    • رئیس اداره منابع آب شهرستان زهک : جواد راشکی قلعه نو
    • کارشناس درآمدومشترکین : فرحناز سندگل
    • کارشناس منابع آب : سهیلا بزی
  • اداره منابع آب شهرستان زابل
    • رئیس اداره منابع آب شهرستان زابل : مهدی ازبکزایی
    • کارشناس درآمدومشترکین : حمیدرضا شهرکی جزینکی
    • کارشناس منابع آب : رامین نخعی مقدم
  • گروه مشارکتهای مردمی(معاونت منابع آب سیستان)
    • رئیس مشارکتهای مردمی : نادر شیرزایی
  • اداره حراست(معاونت منابع آب سیستان)
    • رئیس حراست : حسین خدری
    • کارشناس حراست : عباسعلی سیاسرجهانتیغ
  • اداره اموراداری
    • رئیس اداره اموراداری : طوبی پورخسروی
    • کارشناس امورادری : طیبه شادمهری
    • رئیس اداره اموراداری : آتنا فارسی زبان
  • گروه منابع انسانی وآموزش
    • کارشناس آموزش : فاطمه فرهمندنیا
    • رئیس گروه منابع انسانی وآموزش : فاطمه ملایی
  • مدیریت درآمدزایی وتجهیزمنابع مالی
    • مدیردرآمدزایی وتجهیزمنابع مالی : عباس بازیار
  • مدیریت فنی آب
    • مدیرفنی آب : شهرام دهمرده
    • کارشناس بررسی طرحها : لیلا سارانی
  • اداره بهره برداری ونگهداری ازسدوشبکه ماشکیدعلیا
    • کارشناس وصول درآمد : آرزو صاحبی
    • کارشناس وصول درآمد : مصطفی ریگی
  • مدیریت قراردادها
    • مدیرقراردادها : راحله احمدی
    • کارشناس قراردادها : سمیه اربابی
    • کارشناس قراردادها : علی نجفی
  • مدیریت حراست
    • کارشناس حفاظت کارکنان : عباس مرادی
    • کارشناس حفاظت اسناد : محمد فریفته جهانتیغ
    • کارشناس حفاظت فناوری اطلاعات : عباس گلوی
  • گروه تحقیقات کاربردی
    • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : مهدی شهرکی
    • کارشناس تحقیقات : سمیه رنگریزشکری
  • گروه بازرسی ومدیریت عملکرد
    • رئیس گروه بازرسی ومدیریت عملکرد : محمد اسلامی
  • هیئت مدیره و مدیر عامل
    • مدیر عامل : اتابک جعفری
    • گروه بازرسی ومدیریت عملکرد
      • معاونت منابع آب سیستان
        • معاون منابع آب سیستان : علی میرشکاری
      • معاونت برنامه ریزی
        • معاون برنامه ریزی : محمدرضا جانمحمدی
        • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی
          • مدیریت برنامه ریزی و بررسیهای اقتصادی
            • مدیر برنامه‌ریزی و بررسیهای اقتصادی : سهیل عرفانی
            • کارشناس بودجه و بررسیهای اقتصادی : حیدر نارویی
            • کارشناس بررسیهای اقتصادی : سیدعلی معاشری
            • گروه تخصیص آب
            • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
              • مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت : مژده اکبری
              • کارشناس تشکیلات وروشها : عالمه عارفی
              • کارشناس بهره وری وسیستمهای مدیریتی : فروغ قلاسی مود
              • گروه فن آوری اطلاعات
                • رئیس گروه فناوری اطلاعات : بنفشه فرامرزپور
                • کارشناس سیستم ‌های اطلاعات جغرافیایی : فاطمه خامس‌پناه
                • کارشناس آمار و سیستمهای اطلاعات مدیریت : عبدالرحیم کرمزهی
                • کارشناس نرم افزار : عبدالرحیم کرمزهی
                • کارشناس سیستمهای اطلاعات جغرافیایی(GIS) : فاطمه خامس پناه
          • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
            • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علی اصغر دهواری
            • مدیریت منابع انسانی، آموزش و رفاه
              • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : ژاله میر
              • کارشناس بیمه وبازنشستگی : محمدرضا نوری
              • اداره اموراداری
                • رئیس اداره امور اداری : طوبی پور خسروی
                • رئیس گروه آموزش : فاطمه ملایی
              • گروه منابع انسانی و آموزش
              • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
                • مدیر تدارکات و خدمات پشتیبانی : سیدمحمود پهلوان هاشمی
                • کارشناس خریدتجهیزات فنی : عیسی سرگزی شریف
                • کارشناس نظارت برخدمات پشتیبانی : حسن سالاری
                • اداره خدمات پشتیبانی
                • مدیریت مالی و ذیحسابی
                  • مدیر مالی و ذیحسابی : آرمین رخ فروز
                  • اداره حسابداری جاری
                    • رئیس اداره حسابداری جاری : مسعود دانشور
                    • کارشناس مالی : معصومه سرگلزایی نظامی
                    • کارشناس مالی : سیمین کلانتری بنجار
                    • امین اموال : خدارحم امیدنیا
                  • اداره حسابداری طرح
                    • رئیس اداره حسابداری طرح : علی‌رضا گنجعلی
                    • کارشناس مالی : مطهره شهریاری
                    • کارشناس مالی : حسین گلی محمودی
                    • کارشناس مالی : فاطمه سرگزی جهانتیغی
              • معاونت طرح و توسعه
                • معاون طرح و توسعه : محمد دلمرادی
                • مدیریت طرحهای توسعه منابع آبی
                  • مدیر طرحهای توسعه منابع آب : مسعود سالارزهی
                  • کارشناس طرحها : حسینعلی کیخاژاله
                  • کارشناس طرحها : محمدرضا آذرسا
                • مدیریت فنی آب
                  • مدیریت مشارکتهای مردمی و طرحهای زوبازده
                    • مدیر مشارکت‌های مردمی و طرحهای زودبازده : مهین سرگزی
                    • کارشناس مشارکتهای مردمی : محمدرضا اکبری
                    • کارشناس طرحها : عبدالحسین نارویی
                • معاونت حفاظت و بهره برداری
                  • معاون حفاظت و بهره برداری : عباس سارانی
                  • اداره بهره برداری و نگهداری از سد و شبکه ماشکیدعلیا
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد و شبکه زیردان
                      • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازتاسیسات آبی : مرتضی نارویی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد کهیر
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد پیشین و شبکه باهوکلات
                        • کارشناس تعمیرات ونگهداری تاسیسات آبی : حمید سندگل
                      • اداره منابع آب شهرستان قصرقند
                        • اداره منابع آب شهرستان سیب و سوران
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان سیب وسوران : مصطفی شه بخش
                          • کارشناس منابع آب : عاطفه تقی شاهبازی
                        • اداره منابع آب شهرستان دلگان
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان دلگان : علی راحت دهمرده
                          • کارشناس منابع آب : جواد شرفی
                        • اداره منابع آب شهرستان مهرستان
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان مهرستان : رضا جلیلوند
                        • اداره منابع آب شهرستان کنارک
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان کنارک : فرهاد جنگی زهی
                          • کارشناس منابع آب : صدیق کدالی
                        • اداره منابع آب شهرستان نیکشهر
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان نیکشهر : فیض محمد بلوچی
                          • کارشناس درآمدومشترکین : مولابخش دهقان
                          • کارشناس منابع آب : بی بی رابعه متوسل
                          • کارشناس بهره برداری ونگهداری ازسدخیرآباد : علیرضا بهروزی
                          • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : محمدعلی ریکی
                        • اداره منابع آب شهرستان سرباز
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان سرباز : خالد بلوچی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان چابهار
                          • مدیرمنابع آب شهرستان چابهار : فرشید بلوچ زهی
                          • کارشناس مطالعات منابع آب : وحید گرگیچ
                          • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : سهیلا سارانی
                          • کارشناس درآمدومشترکین : زهره لالویی نصیرآبادی
                          • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : میثم زاده میر
                        • مدیریت منابع آب شهرستان سراوان
                          • مدیرمنابع آب شهرستان سراوان : محمدجواد امراء شهستان
                          • کارشناس مطالعات منابع آب : سمیه سراوانی
                          • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : بهزاد عباسی زاده
                          • کارشناس درآمدومشترکین : محمدانور دهقان
                        • مدیریت منابع آب شهرستان خاش
                          • مدیرمنابع آب شهرستان خاش : عابد دهواری آسپیچ
                          • کارشناس مطالعات منابع آب : آصف لطفی
                          • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : امین کلانتری بنجار
                          • کارشناس حفاطت وبهره برداری ازرودخانه ها وسواحل : علی بندانی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان ایرانشهر
                          • مدیرمنابع آب شهرستان ایرانشهر : محمدرضا صدیقی
                          • کارشناس حراست : سیدصالح موسوی سرحدی
                          • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : یونس دژکام
                          • کارشناس درآمدومشترکین : عبدالرزاق دامنی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان زاهدان
                          • مدیرمنابع آب شهرستان زاهدان : محمدامین خندان بارانی
                          • کارشناس حراست : تقی کلانتری
                          • کارشناس مطالعات منابع آب : حسینعلی مرادبیگی
                          • کارشناس درآمدومشترکین : حسین براتی عیلکی
                          • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مصطفی آریایی فر
                          • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : ناصر محروم شهرکی
                          • کارشناس درآمدومشترکین : مطهره رضایی
                        • گروه درآمد و مشترکین
                          • کارشناس درآمدومشترکین : عاطفه تبریزچی
                        • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                          • رئیس گروه درآمد و مشترکین : رضا پهلوانی
                          • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : ناصر ریکی
                          • گروه احیاء و تعاد ل بخشی آبهای زیرزمینی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : سیدمحمد کالوندی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مهدیه کیخا
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مژده پردلی
                          • گروه حفاظت و بهر ه برداری از آبهای زیرزمینی
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازآبهای زیرزمینی : مهدی سالاری
                            • رئیس گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای زیرزمینی : عبدالغفار ریگی
                        • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی
                          • گروه حفاظت و بهره بر داری از آبهای سطحی
                            • رئیس گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای سطحی : محمدشریف بارکزایی
                            • کارشناس حفاظت و بهره‌برداری آبهای سطحی : مرتضی فیروزی
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازآبهای سطحی : جواد حسینی فرد
                          • گروه بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی
                            • رئیس گروه بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی : حامد سلحشور
                            • کارشناس بهره برداری ونگهداری ازتاسیسات آبی : عزت الله کشتگرقاسمی
                            • کارشناس کنترل وپایداری تاسیسات آبی : اشکان سارانی
                        • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                          • مدیر رودخانه‌ها و سواحل : کامران خاشی
                          • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و سواحل
                            • رئیس گروه حفاظت وبهره برداری ازرودخانه ها وسواحل : حمیدضا آذرسا
                            • کارشناس حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : علی اصغر اصغری
                            • کارشناس حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : قاسم سرگزی زاده
                        • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                          • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : محمدحسین نخعی
                          • کارشناس محیط زیست وکیفیت منابع آب : معصومه نارویی
                      • اداره حقوقی
                        • مدیرحقوقی : غلامرضا دلیر خمران
                        • کارشناس حقوقی : طاهره رخشانی مهر
                        • کارشناس استملاک واراضی : جواد کاشانیان
                        • رئیس حقوقی : حسین ریگی
                        • کارشناس حقوقی : محمود عظیمیان
                        • کارشناس حقوقی : محمدرضا عزیزی کبیر
                      • اداره روابط عمومی
                        • مدیر روابط عمومی : مجتبی همایون مهر
                        • کارشناس روابط عمومی : میثم پودینه
                        • کارشناس آموزش همگانی : یوسف صدقیانی
                      • دفتر حراست و امور محرمانه
                        • مدیر حراست و امور محرمانه : ابراهیم کاظمی
                      • دفتر مطالعات پایه منابع آب
                        • مدیر مطالعات پایه منابع آب : علی رضا مبارکی
                        • گروه‌ تلفیق و بیلان
                          • رئیس گروه تلفیق و بیلان : علیرضا عرب
                        • گروه آبهای زیرزمینی
                          • رئیس گروه آبهای زیرزمینی : بهنام ایثار
                          • کارشناس آبهای زیرزمینی : محمد آبرومند
                          • کارشناس آبهای زیرزمینی : مهدیه محمودی
                        • گروه‌ آبهای سطحی
                          • کارشناس آبهای سطحی : حسین میرشکار

                    « حمایت از کالای ایرانی »

                    © تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای سيستان و بلوچستان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا